Komite Üyeleri

YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME ÜYE LİSTESİ

Halil AKSU

Yönetim Kurulu Başkanı

Muhittin KULLU

Başhekim

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Sıdıka ZENGIN

Kalite Yönetim Direktörü

Güler SINANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Ilknur GÖNENÇ

Iş Güvenliği Uzmanı

Büşra NALBANT

1K Uzmanı

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KULLU

Başhekim

Sıdıka ZENGIN

Kalite Yönetim Direktörü

Güler SINANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Turgay ÖZAY

Dahiliye Uzmanı

Hülya KIMIL

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Hacı Ömer AYCAN

Genel Cerrahi Uzmanı

R.Ferruh ILTER

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Nurcan KARADUMAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KULLU

Başhekim /Anestezi ve Reanimasyon Uzm

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SINANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Sıdıka ZENGIN

Eğitim/Kalite Yönetim Direktörü

Halil Ibrahim BOZKURT

Uroloji Uzmanı

Turgay ÖZAY

Dahiliye Uzmanı

Esin ÖNAL

Biyokimya Uzmanı

Bülent DILAVER

Eczacı

Murat EKER

Bilgi Sistem Sorumlusu

Nurcan KARADUMAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Pınar COŞKUN

Laboratuvar Teknikeri

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KULLU

Başhekim

Sıdıka ZENGIN

Eğitim/Kalite Yönetim Direktörü

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SINANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Ilknur GÖNENÇ

Iş Güvenliği Uzmanı

Ali Rıza KUK

Işyeri Hekimi

Büşra NALBANT

1K Uzmanı

Nurcan KARADUMAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi / Ameliyathane Kalite Sorumlusu

Pınar COŞKUN

Laboratuvar Teknikeri / Biyokimya Kalite Temsilcisi

Tuğba KATIRCI

Radyoloji Teknisyeni / Görüntüleme Kalite Sorumlusu

Miray Deren DAĞIDIR

Anestezi Teknikeri

Yuhem DEMIRTAŞ

Servis Sorumlu Hemşiresi / Klinik Kalite Sorumlusu

Psikolog/Psikiyatris/Sosyal Hizmet uzmanı

Eyüp ERDOĞAN

Güvenlik Görevlisi

EĞİTİM KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim

Sıdıka ZENGİN

Eğitim/Kalite Yönetim Direktörü

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

İlknur GÖNENÇ

İş Güvenliği Uzmanı

Ali Rıza KÜK

İşyeri Hekimi

Büşra NALBANT

İK Uzmanı

Yuhem DEMİRTAŞ

Servis Sorumlu Hemşiresi/ Klinik Kalite Sor.

Tuğba KATIRCI

Radyoloji Teknisyeni

Nurcan KARADUMAN

Ameliyathane Kalite Sorumlusu

Psikolog/Psikiyatris/Sosyal Hizmet Uzm.

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim / Afet ve Acil Durum Yönetim Sorumlusu

Sıdıka ZENGİN

Kalite Yönetim Direktörü

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü/

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Nail KAYGISIZ

Teknik Servis Sorumlusu

Eyüp ERDOĞAN

Güvenlik Görevlisi

İlknur GÖNENÇ

İş Güvenliği Uzmanı

Biyomedikal Teknikeri

Yuhem DEMİRTAŞ

Servis Sorumlu Hemş./Klinik Kalite Sor.

Gülhan İMAM

Satınalma Depo /Stok Yönetimi Kalite Sor.

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim

Sıdıka ZENGİN

Kalite Yönetim Direktörü

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Erdem ÖZGÜLEN

Radyoloji Sorumlu Doktoru

Tuğba KATIRCI

Radyoloji Teknisyeni

İlknur GÖNENÇ

İş Güvenliği Uzmanı

Nurcan KARADUMAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

TRANSFÜZYON KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim /Anestezi ve Reanimasyon Uzm.

Hacı Ömer AYCAN

"Transfüzyon Merkezi Mesul Müdürü /Genel Cerrahi Uzmanı"

Sıdıka ZENGİN

Kalite Yönetim Direktörü

Tuncay ÖZAY

Dahiliye Uzmanı

Hülya KIMIL

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Abdülkadir ÖZGİL

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Esin ÖNAL

Biyokimya Uzmanı

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Yuhem DEMİRTAŞ

Servis Sorumlu Hemşiresi

Miray Deren

DAĞIDIR Anestezi Teknikeri

Pınar COŞKUN

Laboratuvar Teknikeri

F.Zeynep TOPÇU

Hemovijilans Hemşiresi

HASTA HAKLARI KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim

Sıdıka ZENGİN

"Kalite Yönetim Direktörü/Hasta Hakları Birim Sorumlusu"

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Ulvi KARAKUŞ

Hasta Hizmetleri Sorumlusu

TEMİZLİK KOMİTESİ ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim

Sıdıka ZENGİN

Kalite Yönetim Direktörü

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

Yuhem DEMİRTAŞ

Servis Sorumlu Hemşiresi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ÜYE LİSTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim / Afet ve Acil Durum Yönetim Sorumlusu

Sıdıka ZENGİN

Kalite Yönetim Direktörü

Sadettin BURSA

Hastane Müdürü

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü/ EKH

İlknur GÖNENÇ

İş Güvenliği Uzmanı

Ali Rıza KÜK

İşyeri Hekimi

Nail KAYGISIZ

Teknik Servis Sorumlusu/Çalışan Temsilcisi

Güler SİNANOĞLU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi/ Çalışan Temsilcisi

Gülhan İMAM

Supervisor/Çalışan Temsilcisi

Pınar COŞKUN

Laboratuvar Teknikeri/Çalışan Temsilcisi

Miray Deren DAĞIDIR

Anestezi Teknikeri/Çalışan Temsilcisi

EMZİRME VE ANNE SÜTÜ KOMİTESİ

Muhittin KÜLLÜ

Başhekim

Güler SİNANOĞLU

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Sıdıka ZENGİN

Eğitim/Kalite Yönetim Direktörü

Abdülkadir ÖZGİL

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Hülya KIMIL

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Gamze YÜKSEK

Yenidoğan Sorumlu Hemşiresi

Hülya PEKER KAYACIK

Poliklinik Hemşiresi

DİKKAT!
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Biz Sizi Arayalım